epay Polska oferuje doładowania liczników energetycznych Energa poprzez swoje terminale płatnicze

epay Polska oferuje doładowania liczników energetycznych Energa poprzez swoje terminale płatnicze

epay_logo
epay Polska nawiązała właśnie współpracę z jedną z największych grup energetycznych w kraju – Energą. W ramach podjętej kooperacji we wszystkich punktach handlowych posiadających terminale epay klienci zyskają możliwość zakupu kodów z doładowaniem do liczników energetycznych. Ta innowacyjna usługa swoim mechanizmem przypomina doładowanie telefonu na kartę pre paid, a użytkownikom pozwala zwiększyć kontrolę nad ich domowym budżetem.

Przedpłatowy licznik energii działa na zasadzie zbliżonej do telefonu komórkowego na kartę. Oznacza to, że można go z dowolną częstotliwością doładowywać wybraną porcją energii. W momencie jej zużycia licznik automatycznie odłącza prąd. Rozwiązanie to powstało po to, aby ograniczyć zadłużanie się na energię, a tym samym zwiększy kontrolę nad jej zużyciem oraz domowymi wydatkami.

W jaki sposób kupić doładowanie?

Poinformuj sprzedawcę w punkcie handlowym o potrzebie doładowania licznika energii.
Przekaż swoją kartę identyfikacyjną licznika z kodem kreskowym, którą dostałeś od Energi.
Następnie, po zweryfikowaniu poprawności kodu przez system terminala, podaj kwotę doładowania.
Po zatwierdzeniu kwoty, sprzedawca przyjmie zapłatę i wręczy paragon z kodem umożliwiającym doładowanie licznika.

Na paragonie wyszczególnione są ilości zakupionej energii wyrażone w kWh oraz w złotówkach. Koszt doładowania licznika przedpłatowego każdorazowo kosztuje 2,49 zł. Więcej informacji na temat nowości oraz lista punktów w których dostępne są terminale epay znaleźć można pod adresem http://epaypolska.pl/punkty-epay/.

Dodaj komentarz