5 proc. na start – nowa lokata Meritum Banku

5 proc. na start – nowa lokata Meritum Banku

meritum5 proc. w skali roku to oprocentowanie nowej, 2-miesięcznej Lokaty Start w Meritum Banku. Oferta kierowana jest do klientów, którzy założą Proste Konto Osobiste. Lokata Start znajduje się w czołówce najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.

Założenie Lokaty Start możliwe jest w terminie jednego miesiąca od daty złożenia wniosku o Proste Konto Osobiste. Otwarcie i prowadzenie tego konta, wydanie karty debetowej oraz jej obsługa, przelewy internetowe i wypłaty w bankomatach w Polsce są całkowicie bezpłatne. Dodatkowo, Meritum Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, ani transakcji bezgotówkowych wykonywanych kartą debetową.

Oprocentowanie Lokaty Start wynosi 5 proc. w skali roku dla kwot do 10 tys. zł. Minimalna kwota wymagana do założenia Lokaty to 1 tys. zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Lokatę Start, ale ma możliwość nieograniczonego korzystania z innych lokat w ofercie Meritum Banku.

Lokatę Start można założyć w e-bankingu po zalogowaniu się do konta lub w aplikacji mobilnej. Na założenie konta i lokaty zarówno przez Internet, jak i przez urządzenia mobilne może wystarczyć zaledwie 15 minut. Meritum Bank, jako jedyny bank w Polsce oferuje tak szybki proces w bankowości mobilnej.

Dodaj komentarz